نمایندگی رسمی آریستون در تهران

گارانتیران به عنوان نمایندگی آریستون در تهران و لواسانات به شما خدمات نوینی را ارائه خواهد داد . لوازم خانگی ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، ساید بای ساید ، یخچال فریزر تحت پوشش تعمیرات تخصصی این مجموعه می باشند.

نمایندگی آریستون در تهران

اعزام فوری تکنسین

تکنسین های مجرب

فاکتور رسمی

پشتیبانی همه جانبه

نمایندگی آریستون

در ادامه به سوالات متداول شما پیرامون تعمیرات لوازم خانگی آریستون پاسخ می دهیم.

نمایندگی آریستون تعمیرات چه لوازمی را انجام می دهد؟

نمایندگي آريستون تمامی لوازم خانگی این برند از جمله ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر و ساید بای ساید ، گاز ، ماکروفر ، فر و … را تحت پوشش تیم تعمیراتی خود قرار داده است .

آیا خدمات نمایندگی آریستون ضمانت دارد؟

بله . تمامی خدمات صورت گرفته توسط گارانتیران به عنوان نمایندگی ariston شامل ۶ ماه گارانتی بوده که در فاکتور رسمی شرکت ثبت می گردد.

آیا ایندزیت و آریستون یک برند می باشد؟

بله . ایندزیت و آریستون یک برند مشترک بوده و از لحاظ قطعات داخلی تا ۹۰ درصد برابری می کنند . گارانتی نمایندگی ایندزیت را نیز در اختیار دارد.

نمایندگی آریستون

آریستون یک برند ایتالیایی و زیر مجوعه شرکت ایندزیت می باشد . این شرکت اروپایی یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان بوده که به تولید لوازم خانگی لاکچری توکار شهرت فراوان دارد . معمولا تولیدات توکار آریستون ، مانند گاز و فر و لباسشویی و ظرفشویی و …به صورت مشترک با نام هات پوینت – آریستون روانه بازار می شود گارانتیران به عنوان نمایندگی آریستون در تهران با بیش از ۱۵ سال رزومه موفق خدمات طلایی ، به قطب تعمیرات تخصصی این برند در ایران تبدیل شده است به گونه ای که طبق نظرسنجی های سایت های معتبر و سازمان های نظارتی ، رضایت ۹۵ درصدی مشتریان را به دنبال داشته است.

تعمیر ظرفشویی و لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی

لباسشویی آریستون یکی از پرفروش ترین تولیدات این شرکت می باشد که حدود ۴۰درصد از سهم فروش این شرکت را داراست . ماشین ظرفشویی آریستون نیز با بیش از ۲۰ درصد فروش ، سهم سوم را در بازار فروش آریستون دارد . آیا می دانید که این تولیدات خاص شرکت آریستون نیاز به تخصص بالایی به منظور تعمیرات دارد ؟ هم اکنون جهت سفارش تعمیر لباسشویی آریستون و تعمیر ظرفشویی آریستون با گارانتیران تماس بگیرید.

تعمیر گاز،فر،ماکروفر آریستون

تعمیر گاز و فر

گاز آریستون شما روشن نمی شود و یا فندک های آن کار نمی کند؟ ماکروفر شما گرمایش را به درستی انجام نمی دهد و یا اینکه خاموش شده است؟ فر آریستون گرمای مناسبی ندارد و یا اینکه کیک درست پخته نمی شود ؟ برای تیم گارانتیران به عنوان نمایندگی آریستون ایراد و مدل تفاوتی ندارد زیرا تخصص این مجموعه تعمیرات حرفه ای آریستون است. هم اکنون جهت تعمیر گاز ، فر و ماکروفر آریستون تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر  آریستون

یخچال فریزر و ساید بای ساید آریستون شما دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر دارد؟ آیا می خواهید فیلتر ساید بای ساید شما تعویض گردد؟ آیا می خواهید ساید بای ساید و یخچال شما سرویس دوره ای گردد . با گارانتیران تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت جهت تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر آریستون با شما هماهنگ شوند و عیب یخچال در محل حل گردد.

گارانتیران ، نمایندگی آریستون در تهران با ضمانت رسمی

مطمئنا یکی از مهم ترین دارندگان برندهای معتبر جهان در هر زمینه ای ، بحث خدمات و تعمیرات آن برند می باشد . گارانتیران به عنوان قوی ترین و معتبرترین تیم تعمیرات آریستون در تهران به شما خدمات نوینی را ارائه خواهد داد. اعزام فوری تکنسین ، استفاده از قطعات ارجینال و پشتیبانی قوی ، تنها بخشی از این خدمات طلایی می باشد . تعمیر آریستون تخصص مجموعه گارانتیران می باشد زیرا که تکنسین های این مرکز در دوره های تخصصی آریستون شرکت داشته و هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیرات آریستون ندارند.

نمایندگی آریستون

گارانتیران به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات آریستون در تهران به شما ضمانت می دهد که تمامی خدمات صورت گرفته در این مرکز تا ۱۸۰ روز گارانتی رسمی شرکتی داشته و این ضمانت در فاکتور رسمی آریستون ثبت خواهد گردید.

 یا با شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات آریستون در تهران

    • سلام خدمت شماعدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی به این معناست که پمپ ماشین لباسشویی آریستون کار خود را به درستی انجام نمی دهد. این عملکرد نادرست می تواند از گرفتگی فاضلاب ، خرابی پمپ ، کثیف بودن مخازن و گرفتگی فیلتر ها باشد . توصیه ما این است که ابتدا فیلتر لباسشویی را تمیز کرده و مسیر خروجی فاضلاب را چک نمایید .در غیر این صورت با گارانتیران تماس بگیرید تا تکنسین های ما عیب دستگاه شما را حل نمایند. . موفق باشید . . محمدی کارشناس واحد تعمیرات
فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی