لرزش ماشین لباسشویی آ ا گ AEG

علت لرزش لباسشویی آاگ

جهت تعمیرات لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی آاگ، ظرفشویی آاگ، ساید بای ساید و یخچال آاگ و…میتوانید با گارانتیران، نمایندگی رسمی تعمیرات آاگ تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرات را کامل نمایید تا تکنسین مربوطه برای دستگاه شما اعزام گردد.

علت لرزش ماشین لباسشویی آاگ AEG

لرزش ماشین لباسشویی آ ا گ AEG

در این قسمت قصد داریم به صورت کلی به دلایل بروز لرزش در ماشین لباسشویی آاگ AEG اشاره کنیم. در ابتدا میخواهیم قسمت های مختلف ماشین لباسشویی آاگ AEG را که به جلوگیری از لرزش کمک می کند به اختصار توضیح دهیم.

فنرهای نگه دارنده ی دیگ 

دو یا سه فنر با دو سر قلاب در ماشین لباسشویی آاگ وجود دارد و وظیفه آن نگه داشتن دیگ در جایگاه خود می باشد. معمولا عمر مفید این فنر ها ۷ الی ۱۰ سال است که بعد از گذشت این زمان فرسوده می شوند و باعث لرزش های شدید و گاها صدای زیاد در ماشین لباسشویی می شود که باید تعویض شوند.

وزنه های حفظ تعادل

در ماشین های لباسشویی آاگ وزنه هایی که عموما از جنس بلوک های سیمانی و بتنی هستند روی دیگ دستگاه وجود دارد . وظیفه آن ها حفظ تعادل ماشین لباسشویی در هنگام ریختن لباس در ماشین می باشد. این وزنه ها اکثرا بتنی سیمانی و یا از جنس سرب می باشند. این وزنه های تعادل با استفاده از پیچ های مخصوص به قسمت جلوی دیگ و یا روی سقف دیگ ماشین لباسشویی آاگ چسبیده اند.

پایه های لرزه گیر 

در ماشین های لباسشویی آاگ ۴ عدد پایه لرزه گیر در قسمت پایین کابین وجود دارد . وظیفه آن ایجاد فاصله بین ماشین لباسشویی و سطح زمین می باشد. این پایه های لرزه گیر برای تنظیم کردن و بالانس کردن و حفظ شیب دستگاه به کار می رود. این کمک های لرزه گیر درجه های نیرویی مختلفی دارند و هر دستگاه کمک فنر مختص به خود را دارد.

کمک فنرهای ماشین لباسشویی آاگ 

در ماشین لباسشویی آاگ دو یا سه عدد کمک فنر مخصوص وجود دارد که دیگ دستگاه را در جایگاه خود نگه میدارد. این کمک از قسمت پایین دیگ به قسمت پایین کابین به کمک پیچ و مهره و یا پین های پلاستیکی وصل می شود. این کمک فنرها به ازای میزان تحمل نیرو به کمک فنرهای ۸۰ نیوتونی ، کمک فنرهای ۱۰۰ نیوتونی و کمک فنرهای ۱۲۰ نیوتونی تقسیم می گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ الکترولوکس

حال سوال اینجاست که چرا پس از گذشت زمان ، ماشین لباسشویی آاگ به لرزش می افتد؟ در صورت بروز لرزش در ماشین لباسشویی آ ا گ AEG ابتدا پایه های لرزه گیر خود را بررسی کنید و به اصلاح ببینید ماشین لباسشویی آاگ در جایگاه خود لق نمیخورد؟ اگر در ماشین لباسشویی لقی و عدم تراز بودن مشاهده کردید ،به کمک تنظیم پایه های لرزه گیر این مشکل را حل کنید. اما اگر ایراد شما حل نگردید نیاز به اعزام تکنسین به منظور بررسی کمک فنرها و سنگ های وزنه می باشد.

ارور E10 در ماشین لباسشویی آ ا گ AEG

ارور i20 در ماشین ظرفشویی آ ا گ

ارور i30 در ماشین ظرفشویی آ ا گ 

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

نمایندگی آاگ AEG

نکته: اگر دستگاه را به تازگی خریداری کرده اید و خودتان نصب کرده اید توجه کنید که باید پیچ های بسته بندی ماشین لباسشویی آاگ که در پشت بدنه دستگاه قرار گرفته است را با آچار مخصوص که در بسته بندی قرار دارد باز کنید… در صورت عدم رفع ایراد می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند.

گارانتیران مرکز تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی آاگ

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021