نمایندگی آدمیرال

نمایندگی آدمیرال ، مرکز تخصصی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ادمیرال در ایران

نمایندگی رسمی تعمیرات آدمیرال

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی آدمیرال Admiral خوش آمدید .جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران ، نمایندگی تعمیر یخچال و ساید ادمیرال تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید

نمایندگی آدمیرال

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید آدمیرال

اگر یخچال فریزر ، ساید بای ساید و در حالت کلی سیستم های برودتی شما که برند آدمیرال Admiral می باشد دچار خرابی و آسیب دیدگی شده است نگران نباشید.فقط کافی است که همین لحظه با نمایندگی آدمیرال Admiral در تهران تماس حاصل فرمایید تا قوی ترین سرویسکاران ساید بای ساید و یخچال خبره نسبت به این برند در محل کار و منزل شما حاضر شده و عیب دستگاه شما را حل کنند.فرقی ندارد که دستگاه متعلق به چند سال پیش است و چه مدلی می باشد زیرا تخصص کارشناسان این مجموعه ، برند آمریکایی آدمیرال Admiral می باشد.خدمات گارانتیران تنها شامل تعمیر محض نمی باشد و در زمینه سرویس های دوره ای و تعویض فیلتر آماده خدمت رسانی می باشد.

تکنسین های مجرب

زبده ترین و مجرب ترین کارشناسان و تکنسین ها را گرد آوردیم و دوره های تخصصی آدمیرال Admiral را برگزار کردیم تا خاص باشیم.

قطعات اورجینال

قطعات به کار گرفته شده ارجینال بوده و دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد که این موضوع ما را از این شرکت ها متمایز کرده است.

سرعت خدمات بالا

مطمئنا برای شما زمان از هر چیزی مهم تر است . برای ما نیز زمان شما اهمیت دارد. ما سریع ترین مرکز ارائه خدمات می باشیم.

پشتیبانی قوی

اگر در کنار تعمیرات تخصصی ، به دنبال پشتیبانی قوی می باشید ، گارانتیران به دنبال نمایندگی آدمیرال Admiral این خدمت را به شما هدیه خواهد داد.

تعمیر یخچال آدمیرال

آدمیرال Admiral یکی از برندهای معتبر تولید لوازم خانگی بخصوص سیستم های برودتی از جمله یخچال فریزر و ساید بای ساید و بارهای سرمایشی می باشد که کمپانی اصلی این برند در آمریکا قرار دارد. البته این برند به تولیدات وسیع لوازم خانگی روی آورده و تقریبا تمامی لوازم مورد نیاز از جمله لباسشویی ، ظرفشویی ، مایکروفر و ال ای دی و ال سی دی و … را تولید کرده است اما ۹۶ درصد از فروش این برند در ایران مربوط به سیستم های برودتی و یخچال فریزر و ساید بای ساید آدمیرال Admiral می باشد.بسیاری برند آدمیرال Admiral را با نام جنرال آدمیرال Admiral می شناسند . این نامگذاری به علت شباهت فوق العاده بالای جنرال الکتریک و آدمیرال Admiral می باشد.لازم به ذکر است در حال حاضر آدمیرال Admiral زیر مجموعه برند معتبر ویرپول آمریکا می باشد.

نمایندگی آدمیرال

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی