آب در لباسشویی آاگ مانده است و تخلیه نمی شود ؟

در این قسمت از وب سایت قصد داریم به دلایل عدم تخلیه آب و خشک نکردن لباس ها در لباس شویی آاگ بپردازیم . هم چنین می توانید به منظور ورود به صفحه اصلی بر روی لینک ورود به نمایندگی آاگ کلیک کنید.

عدم تخلیه آب لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آ ا گ AEG وقتی آب را تخلیه نمی کند

گارانتیران ، نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ

طبق بررسی های صورت گرفته توسط گارانتیران ، بیشترین عیب لباسشویی آ ا گ مربوط به سیستم تخلیه می باشد. در این مواقع آب داخل دستگاه می ماند و لباس ها در آب غوطه ور می باشد. به همین علت درب ماشین لباسشویی نیز معمولا باز نمی شود. بدیهی است که در صورت بروز این ایراد البسه داخل لباسشویی خشک نمی شود. اما سوال اینجاست که دلیل این مشکل چیست و در صورت بروز این خرابی چه عکس العملی انجام دهیم

ما به شما توصیه می کنیم که در ابتدا ، مسیر خروجی ، مشیر فاضلاب و زیر سینک را حتما بررسی کنید تا دچار مسدودیت نشده باشد. در ادامه ، فیلتر ماشین لباسشویی را باز کرده و نظافت کنید. فیلتر ماشین لباسشویی آاگ AEG.DE معمولا در پایین دستگاه و در سمت راست دستگاه قرار دارد. حتما فیلتر را باز کنید و تمیز کنید و دوباره دستگاه را تست کنید. معمولا در هنگام بروز این ایراد ، ماشین لباسشویی ارور E20 می دهد. احتمالا مشکل دستگاه شما در صورتی که با موارد بالا رفع نگردد پمپ تخلیه دستگاه می باشد.

لازم به ذکر است که پمپ ماشین لباسشویی های جدید آاگ ( منظور از مدل های سال ۲۰۰۰ به بعد ) بهتر است هر ۵ سال یکبار تعویض گردد.این سری پمپ ها ، مگنتی بوده  و پس از ۵ سال تضعیف شده و قدرت عمل گذشته خود را ندارد. اما در سری های قدیمی لباسشویی آاگ پمپ ها یکپارچه چسبیده به فیلتر می باشند. در صورت نیاز به تعویض پمپ و پوسته پمپ به صورت یکپارچه تعویض خواهد شد. از مدل های قدیمی که پمپ دستگاه به صورت کامل تعویض می گردد لاوامات ۶۱۰ ، لاوامات ۵۰۸ و لاوامات بلا۱۰۰۰ میباشد. اما سوال اینجاست که چه اقداماتی انجام دهیم تا پمپ مگنت لباسشویی آاگ عمر بیشتری داشته باشد.

ما فقط دو توصیه به شما داریم . اولا فیلتر دستگاه را مرتب تمیز کنید و از طرفی هر ۳ ماه یکبار از جرمگیر مخصوص لباسشویی آاگ استفاده کنید.

( به منظور تهیه جرمگیر آاگ با گارانتیران تماس بگیرید )

برخی از خدمات گارانتیران مرتبط با ماشین لباسشویی آاگ AEG

تعویض کمک فنر ارجینال آاگ در زمانی که لباسشویی تکان شدیدی دارد و بسیار میلرزد.

تعویض بلبرینگ یاتاقان موتور و شفت بلبرینگ کاسه نمد دیگ وقتی هنگام خشک کردن صدا

تعویض  پمپ ماشین لباسشویی آاگ AEG  وقتی که آب داخل دستگاه بماند و خارج نشود .

تعویض دستگیره های سفید و نقره ای لباسشویی آاگ همراه با ترمیم و تعویض زه ارجینال

لاستیک فابریک لباسشویی آاگ AEG  مدل  ها ی سوراخ دار ، چراغ دار  و گردش آب دار

تعمیرات انواع برد ماشین لباسشویی آاگ AEG نصب برنامه و سرویس قطعات الکترونیکی

شیربرقی ورودی آب سه قلو و دو قلو و تک برای مدل های قدیمی و جدید لباسشویی ها

قطعات زینتی لباسشویی از جمله جاپودری پاخور بدنه دستگاه و درب لباسشویی آ ا گ

تعمیر لباسشویی آ ا گ AEG وقتی آب را تخلیه نمی کند تعویض فیلتر ارجینال آاگ AEG

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021