نمایندگی وستینگهاوس westing house

نمایندگی لوازم خانگی وستینگهاوس westing house

هم اکنون جهت سفارش تعمیر یخچال وستینگهاوس وایت هاوس و یا ساید بای ساید این برند با گارانتیران تماس بگیرید.

۸۸۶۷۵۳۴۸-۴۹

۰۹۱۲۲۲۶۷۹۱۸

 

نمایندگی وستینگهاوس westing house / ساید بای ساید وستینگهاوس

نمایندگی وستینگهاوس westing house / ساید بای ساید وستینگهاوس

ساید بای ساید وستینگهاوس | یخچال وستینگهاوس | خدمات وستینگهاوس | یخچال فریزر وستینگهاوس | فیلتر وستینگهاوس

وستینگهاوس westing house یکی از معتبر ترین برند های آمریکایی در زمینه تولیدات لوازم خانگی بویژه یخچال فریزر و ساید بای ساید در جهان می باشد. شهرت این برند نیز در ایران بیشتر به علت ساید وستینگهاوس WESTING HOUSE می باشد. می توان گفت که تنها تولید شرکت وستینگهاوس که در ایران به فروش می رسد یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس می باشد. زیبایی منحصر به فرد ، متریال عالی ، عمر مفید و توجه به سلایق از ویژگی های side وستینگهاوس می باشد.

موسس شرکت وستینگهاوس آقای جرج وستینگهاوس بوده است که دفتر اصلی این شرکت را در نیویورک آمریکا بنا نهاد. این شرکت مخترع بسیاری از موتورها و ادوات صنعتی پرمصرف بوده است. اما این برند برای مصرف کننده مشکلاتی را نیز به همراه دارد که این مشکلات در ایران به دلیل تحریم ها بیشتر نیز به چشم می آید قیمت بالا ، سختی تامین قطعه ، کم بودن تکنسین های مجرب شرکت وستینگهاوس و… از مشکلات این برند می باشد.

کلمات کلیدی سئو:نمایندگی وستینگهاووس,تعمیرات وایت هاوس,خدمات وایت هاووس,نمایندگی وستینگهاوس,تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

ساید بای ساید وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات وستیگهاوس

اما سوال اینجاست که آیا با شرایط گفته شده ، آیا خدمات پس از فروش همه جانبه وستینگهاوس در ایران وجود دارد. گارانتیران ، به عنوان نمایندگی وستینگهاوس این دغدغه شما را برطرف کرده است. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که تمامی تکنسین های مجموعه گارانتیران تخصص بالایی نسبت westing house دارند. تمامی این تکنسین ها دوره های تخصصی لوازم خانگی را گذرانده اند و گواهینامه های معتبری را در اختیار دارند. تمامی کارشناسان این برند مجرب و کارآزموده و نسبت به مشتریان متعهد می باشند. ساید بای ساید وستینگهاوس

لازم به ذکر است تمامی قطعات ارجینال وستینگهاوس در اختیار گارانتیران می باشد.این قطعات همگی دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد.

در پایان به شما این اطمینان را می دهیم که گارانتیران به عنوان نمایندگی وستینگهاوس پشتیبان لوازم خانگی شماست. به منظور مشاوره ، نصب و یا تعمیرات تخصصی لوازم خانگی با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی وستینگهاوس – تعمیرگاه وستینگهاوس

نماینده وستینگهاوس westinghouse – فیلتر وستینگهاوس

پشتیبانی قوی
سرعت بالا
نمایندگی لوازم خانگی گارانتیران
قطعات اورجینال
, , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021