ارور F18 در ماشین لباسشویی بوش BOSCH

ارور f18 در لباسشویی بوش

بررسی تخصصی ارور F18 لباسشویی بوش توسط کارشناسان نمایندگی بوش

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH خوش آمدید . در این قسمت از سایت قصد داریم به بررسی تخصصی ارور F18 در ماشین لباسشویی بوش و برندهای زیر مجموعه BSH از جمله زیمنس ، نف و گاگنا بپردازیم. در این قسمت راه حل های احتمالی رفع عیب دستگاه را بررسی کرده و به شما راه های پیشگیری از بروز این عیب را یادآوری خواهیم کرد . هم چنین جهت سفارش اعزام تکنسین به منظور تعمیر لباسشویی بوش ، با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی بوش

نمایندگی بوش در تهران

بررسی تخصصی ارور F18 در لباسشویی بوش

یکی از بیشترین ارورهایی که در ماشین لباسشویی بوش BOSCH با آن مواجه خواهید شد مربوط به کد خطای F18 می باشد . این ارور در برخی موارد یک ایراد سطحی بوده و در بسیاری از موارد یک ایراد خاص به حساب می آید . در حالت کلی این کد خطا مربوط به سیستم گردش آب در مخزن دستگاه و یا سیستم DRAIN و SPIN ماشین لباسشویی بوش می باشد . منظور از کلمات به کار گرفته شده این است که آب در مخزن دستگاه به درستی گردش نداشته و یا اینکه تخلیه درست انجام نمی شود. در اکثر مواقع در هنگام مشاهده ارور F18 در ماشین لباسشویی بوش ، درب لباسشویی بوش قفل می شود و به هیچ وجه باز نخواهد شد. مطمئنا در هنگام مشاهده این کد خطا ، داخل دستگاه آب باقی مانده است.توصیه ما این است که در هنگام قفل بودن و مشاهده این کد خطا، به هیچ وجه به درب دستگاه ضربه و یا فشار وارد نکنید تا درب ماشین لباسشویی بوش دچار آسیب نشود.

لباسشویی بوش آب را تخلیه نمی کند

راه های پیشگیری از بروز کد خطای F18 لباسشویی بوش و عدم تخلیه آب

برای پیشگیری از بروز این عیب لازم است که همواره مسیر خروج آب دستگاه بررسی گردد و از ایجاد گرفتگی در مسیر تخلیه آب لباسشویی جلوگیری شود . از سوی دیگر فیلتر های دستگاه باید مرتب و به صورت دوره ای تمیز گردد تا پمپ ماشین لباسشویی بوش به درستی کار خود را انجام دهد . در ادامه باید هر ۲ ماه یکبار به صورت منظم از جرمگیر ماشین لباسشویی بوش استفاده کنیم. این اقدامات باعث می گردد تا عمر مفید مگنت های خروجی و گردش آب تا ۵۰ درصد افزایش پیدا کند. توجه کنید که به هیچ وجه در هنگام مشاهده این ارور ، نسبت به کار کردن مداوم تاکید نکنید زیرا احتمال آسیب به برد دستگاه به شدت وجود دارد و از سوی دیگر اگر مگنت ها سالم باشد با تاکید بر کار کردن ، احتمال سوختن و آسیب وجود دارد. در صورتی که ماشین لباسشویی شما ارور F18 را نمایش می دهد می توانید هم اکنون با گارانتیران ، نمایندگی بوش BOSCH تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان عیب دستگاه شما حل گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش bosch

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021