نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر نیاز به تخصص بالایی داشته و تنها نمایندگی رسمی تعمیرات مجوز سرویس و تعمیر یخچال و ساید بای ساید را در اختیار دارد . به منظور مشاوره با کارشناسان و یا درخواست تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر ، می توانید از طریق یکی از روش های ذیل اقدام به ثبت سفارش نمایید تا در اسرع وقت عیب دستگاه حل گردد.

نمایندگی فریجیدر

سوالات متداول پیرامون تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر

در زیر به سوالات متداول مشترکان در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید و یخچال فریزر فریجیدر پاسخ خواهیم داد . لازم به ذکر است کارشناسان مجموعه آمادگی کامل در زمینه مشاوره رایگان در ارتباط با تعمیرات فریجیدر را داشته و سعی خواهند داشت عیب دستگاه شما را به صورت تلفنی حل نمایند.

دلیل اصلی نشت گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر

در اکثر موارد علت اصلی نشتی گاز ساید بای ساید مربوط به ضرباتی است که در حمل و نقل بر شبکه سرد کننده و برودت وارد می شود . اما در بسیاری از موارد حتی بدون اینکه در حمل و نقل ضربه ای به یخچال وارد شود باز هم نشتی گاز داریم . علت اصلی این است که می بایست پس از حمل دستگاه ، ۲۴ ساعت دستگاه روشن نگردد. وقتی که یخچال جابجا می شود روغن موجود در موتور نیز جابه جا شما و باعث قرار گرفتن در مسیر گاز شده و در صورتی که پس از ساکن شدن دستگاه ، یخچال سریعا روشن شود ، گاز از مسیر اصلی خارج شده و تولید نشتی می کند. دلیل دیگر این اتفاق بخصوص در یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر ، عدم وجود فضای گردش هوا در پشت دستگاه بوده و باعث گرم شدن بیش از حد موتور و تداخل در کارکرد دستگاه می باشد.

فریزر خنک است اما یخچال گرم شده است .

دو حالت امکان دارد رخ بدهد . در حالت اول اینکه فن گردش هوا در یخچال فریزر و یا ساید بای ساید فریجیدر دچار ایراد شده است و به همین دلیل گردش هوا درست عمل نمی کند . در حالت دوم در صورتی که دستگاه دو موتوره باشد احتمالا موتور یخچال دچار عیب شده است.

در کشوی آخر یخچال فریزر آب جمع می شود.

در ابتدا توضیح دهیم که در کل این آب را کجا تولید می گردد . برای جلوگیری از برفک زدن ، آب به صورت قطرات بر دیواره یخچال چسبیده و به صورت قطره ای وارد کف دستگاه و چاهک دیفراست یا کاسه تخلیه آب می شود . وقتی وارد چاهک شد به وسیله المنت و یا گرمای موتور این آب بخار شده و از مدار خارج می شود . اما در صورتی که المنت بسوزد و یا کاسه درین دچار ایراد گردد و یا هر قسمتی از دستگاه دچار گرفتگی شود این عیب بوجود می آید.

دلیل اصلی صدای ناهنجار در هنگام کار دستگاه

صدا دلایل بسیار متنوعی می تواند داشته باشد ، از یک عدم تراز بودن ساده که باعث لرزه به دستگاه شده و تولید صدای ناهنجار می کند تا خراب بودن فن و یا سوختگی و نیم سوز شدن موتور دستگاه . لازم به توضیح است این ایراد از متداول ترین ایرادات ساید بای ساید فریجیدر می باشد .

زمان مناسب فیلتر ساید بای ساید فریجیدر

در ساید بای سایدهای فریجیدر ، هر ۶ ماه یکبار آلارم مربوط به فیلتر به صورت برنامه ریزی شده روشن می گردد. معمولا فیلتر های خارجی می بایست هر شش ماه تعویض گردد و فیلتر داخلی نیز به صورت معمول سالیانه باید تعویض شود .

دمای فریزر به مقدار تعیین شده نمی رسد.

بسیاری از مشترکان اظهار دارند که مثلا دستگاه خود را روی -۱۸ تنظیم کرده اند اما دستگاه نهایت تا -۱۰ پایین آمده و به نوعی داخل آن سرد نیست . بستنی ها داخل یخچال شل شده اند و یخ ها بسیار نرم و کریستالی هستند . در این حالت ما به ایرادات بردی و سنسوری از مابقی احتمالات بیش تر مشکوک هستیم . اگر نوسانات برقی را نیز در منزل تجربه کرده اید پس منتظر ایرادات بردی باشید.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فریجیدر در تهران

فریجیدر Frigidaire یک برند معتبر پایه آمریکایی می باشد. به علت یخچال فریزر و ساید بای ساید های فوق العاده خود در ایران به شهرت فراوان رسیده است. این شرکت در ابتدا به توسعه سیستم یخچال فریزر که اختراع خود این کارخانه بود پرداخت . به همین دلیل یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های فریجیدر در جهان شهرت فراوانی دارد.  می توان گفت که ساختار برند جنرال الکتریک و فریجیدر با هم تقریبا یکسان می باشد اما چرا؟ موسس شرکت جنرال موتورز و جنرال الکتریک این شرکت را نیز تحت سیطره خود در آورد . او سهام دار این شرکت شد تا این برند با برند جنرال الکتریک محصولات مشترکی را تولید کند.  فریجیدر در زمینه تولید یخچال فریزر به حدی پیشرفت کرد که در ابتدای قرن بیستم مردم آمریکا ، به یخچال فریزر فریجیدر می گفتند به حدی که نام refrigetor از نام این برند گرفته شد. این شرکت در اواخر قرن بیستم توسط الکترولوکس خریداری شد و تحت نظر این شرکت قرار گرفت. گارانتیران از سال ۹۲ نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران را عهده دار شد و هم اکنون به عنوان قوی ترین تیم تعمیراتی کشور از آن نامبرده می شود.

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021