آموزش چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم تا به چه صورت ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار دهید تا بهترین کیفیت شستشو را به دست آورید. کارشناسان گارانتیران در مقاله های مجزا به آموزش های تخصصی ماشین های ظرفشویی برندهای اروپایی از جمله آاگ ، بوش ، ایندزیت و آریستون ، کنوود و … پرداخته اند . لازم به ذکر است شما می توانید در انتهای همین صفحه سوالات خود را مطرح نمایید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان گارانتیران شما را راهنمایی نمایند.

نحوه قرار دادن بشقاب ها در ماشین ظرفشویی:

ابتدا به عکس های ذیل توجه کنید تا به صورت کامل نحوه چینش را توضیح دهیم.

آموزش چیدن ظروف در ظرفشویی

آموزش چیدن ظروف در ظرفشویی

در ابتدا توجه داشته باشید که بشقاب ها را به صورتی در سبد قرار دهید که گل بشقاب به سمت شما باشد یعنی گودی به سمت بالا باشد . برای درک بهتر دو عکس بالا را قرار داده ایم تا به صورت مشخص متوجه شوید . توجه داشته باشید به هیچ وجه بشقاب ها را روی هم قرار ندهید . در صورتی که بشقاب ها روی هم قرار بگیرد آن قسمت به درستی شسته نخواهد شد . پس از پایان چینش بشقاب ها توجه داشته باشید که آبفشان ها به بشقاب برخورد نکند.

نحوه قرار دادن لیوان ها در ماشین ظرفشویی:

ابتدا عکس چینش را مشاهده کرده و سپس توضیحات را مطالعه کنید.

چیدن ظرف در ظرفشویی

ظرف ها رو چطوری تو ظرفشویی بزارم

نکته مهم در چینش لیوان و کریستال در ماشین ظرفشویی ، این است که لیوان ها باید حتما به صورت وارونه در ماشین ظرفشویی قرار داده شود تا داخل لیوان ها آب جمع نشود . اگر لیوان در ماشین ظرفشویی به صورت وارونه قرار نگیرد ، در کارکرد کل سیستم ظرفشویی اخلال به وجود می آید . لیوان ها گلس پایه دار در طبقه دوم ظرفشویی و در جایگاه مخصوص قرار دهید . از قرار دادن لیوان های لب پر و ترک خورده در ماشین ظرفشویی جدا خودداری نمایید.

نجوه چینش قاشق چنگال در ماشین ظرفشویی:

قاشق ، چنگال و چاقو را به صورت ایستاده و به صورت تک تک در مخزن قاشق چنگال مطابق تصویر قرار دهید . البته در سری جدید ظرفشویی ها ، طبقه ی سوم مخصوص قاشق چنگال طراحی شده است . توجه داشته باشید که سر قاشق چنگال و چاقو باید بیرون از سبد قاشق چنگال باشد.

سبد قاشق چنگال چینش

چینش ظرفها در ماشین ظرفشویی

لرزش ماشین لباسشویی

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021