تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی aeg

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی تخصصی تعمیرات لوازم خانگی آاگ AEG خوش آمدید . این مرکز با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات ، تعمیرات لوازم خانگی آاگ از جمله ماشین لباسشویی آاگ ، ماشین ظرفشویی آاگ ، یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ ، جاروبرقی آاگ و … را انجام می دهد . ویژگی بارز این مرکز تعمیراتی که آن را از دیگر شرکت ها متمایز کرده است بهره گیری از کارشناسان خبره و آشنا به برند آ ا گ و استفاده از قطعات اصلی می باشد که عمین امر باعث شده است خدمات این مرکز شامل ۶ ماه گارانتی بی قید و شرط باشد . هم اکنون می توانید جهت تعمیر آاگ AEG با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی آاگ

بیش ترین فروش محصولات آ ا گ در ایران مربوط به ماشین لباسشویی آاگ می باشد که بیش ترین فروش این محصول در ایران بین سال های ۷۵ الی ۸۰ بوده است . گارانتیران افتخار دارد تا اعلام کند که تنها مرکزی در ایران می باشد که تمامی مدل های ماشین لباسشویی آاگ AEG را تعمیر می کند . فرقی ندارد که شما ماشین لباسشویی آاگ مدل Bella sl را دارید و یا مدل ۴۰۲f . فرقی ندارد که ماشین لباسشویی آاگ شما ۵۰۸ آاگ باشد یا لاوامات ۶۱۰ . فرقی ندارد که ماشین لباسشویی شما ۷۴۸۵۰ آاگ باشد و یا سری ۸ و ۹ لباسشویی ااگ . گارانتیران برای هر یک از مدل ها یک تکنسین مجرب برای تعمیر لباسشویی آاگ AEG دارد. لازم به ذکر است تمامی قطعات به کار گرفته شده جهت تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ ارجینال بوده و تمامی خدمات صورت گرفته شامل ۶ ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی AEG با گارانتیران تماس بگیرید.

تعمیر ظرفشویی آاگ AEG

از دیگر محصولات پر طرفدار آاگ AEG در ایران مربوط به ماشین ظرفشویی می باشد . البته باید اعتراف کرد که کیفیت ماشین ظرفشویی آاگ با ماشین لباسشویی این شرکت قابل مقایسه نبوده و از کیفیت بسیار پایین تری برخوردار می باشد . معمولا زمان نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ۱۲ سال می باشد در صورتی که این عدد در ماشین ظرفشویی آاگ به ۳ سال می رسد . این بدان معناست که به طور میانگین ماشین ظرفشویی آاگ هر ۳ سال یکبار نیاز به تعمیر و سرویس دارد . حال اگر تکنسین نیز به دستگاه شما آشنا نباشد این مشکل دو چندان به چشم می آید . بدین منظور گارانتیران قوی ترین تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG را بکار گرفته است تا در این مورد هیچ دغدغه ای برای مشتریان وجود نداشته باشد . هم چنین شما می توانید برای مشاوره و اطلاع از ایراد احتمالی دستگاه با گارانتیران تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان آاگ شما را راهنمایی کنند . ا

با گارانتیران در ارتباط باشید...

جهت سفارش تعمیرات با ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی