قرص جرمگیر قهوه ساز های توکار معمولا از دو نوع descale و یا clean تشکیل شده است . معمولا قرص های دیسکل وظیفه رسوب زدایی را داشته و وظیفه ی قرص های کلین ، چربی زدایی مخازن داخلی قهوه ساز می باشد . معمولا هنگامی که دستگاه دچار گرفتگی مخازن شده و نیاز به جرمگیری دارد ، روی صفحه نمایش ، آلارم جرمگیری نمایش داده می شود. هم اکنون می توانید به منظور سفارش قرص جرمگیری قهوه ساز با گارانتیران تماس بگیرید.

قرص جرمگیر قهوه ساز

در ادامه به بررسی تخصصی انواع قرص جرمگیر ، رسوب زدا و چربی زدا خواهیم پرداخت . به منظور سفارش قرص و توضیحات تکمیلی با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

قرص جرمگیر قهوه ساز

قرص دیسکل قهوه ساز :

descale coffee tablets

وظیفه اصلی قرص دیسکل ، رسوب زدایی مجراهای داخلی ، سید های قهوه ساز ، مخازن آسیاب و اسبک ، و جرمگیری سیدهای آب می باشد . معمولا قرص های دیسکل از اندازه های بزرگتری نسبت به قرص های clean تشکیل شده است . علت این سایز بزرگ این است که قرص های descale حجم بیش تری از دستگاه را رسوب زدایی می کنند در صورتی که قرص clean تنها وظیفه چربی زدایی را بر عهده دارد . معمولا قهوه ساز به صورت معمول باید هر مصارف صنعتی و کافی شاپ ها هر ماه ، و در مصارف خانگی هر ۴ ماه یکبار با قرص دیسکل ، رسوب زدایی شود. هم اکنون به منظور سفارش قرص دیسکل قهوه ساز برندهای مختلف با گارانتیران نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز تماس حاصل فرمایید.

قرص قهوه ساز

قرص کلین قهوه ساز :

clean coffee maker tablets :

وظیفه اصلی قرص کلین ، چربی زدایی و به نوعی ضد عفونی کردن مخازن دستگاه می باشد . معمولا سایز این قرص ها کوچک بوده و در هنگام دیسکل ، مصرف می گردد . توصیه ما این است که به ازای هر دو بار استفاده از قرص کلین ، یکبار قرص دیسکل را استفاده نمایید . در صورتی که به صورت مداوم و مرتب جرمگیری را انجام می دهید تنها قرص clean کافی می باشد. هم اکنون جهت سفارش قرص کلین با گارانتیران تماس بگیرید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی