تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر آاگ

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر آاگ

به وب سایت رسمی گارانتیران ، تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر آاگ خوش آمدید.هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران به شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر آاگ

نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید آاگ

اگر ساید بای ساید و یا یخچال و فریزر آاگ شما نیاز به سرویس ، تعمیر و یا تعویض قطعات جانبی دارد هم اکنون با ما تماس بگیرید. پس از تماس شما با مجموعه ی گارانتیران ، در کمتر از ۲۰ دقیقه کارشناسان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت. گارانتیران به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات همواره آماده خدمت رسانی به شما مشتریان آاگ AEG می باشد از اولین شرکت های اروپایی که فعالیت خود را در زمینه تولید ساید بای ساید آغاز کرد آاگ آلمان بود. آاگ از قدرتمندترین شرکت های تولید یخچال فریزر و ساید بای ساید علی الخصوص توکار می باشد.سیستم های یخچال و فریزر توکار آاگ نمایی زیبا به دیزاین آشپزخانه می دهد و از پرطرفدارترین برندها در ایران می باشد.گارانتیران مفتخر است به عنوان نمایندگی رسمی این برند محبوب فعالیت خود را سال ها به صورت حرفه ای آغاز نموده است.

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر آاگ

از دلایل محبوبیت یخچال فریزر آاگ ، زیبایی بالا با طراحی کلاسیک، جنس مرغوب قطعات ،جادار بودن دستگاه ، کم مصرف بودن یخچال آاگ و… اشاره کرد.اصلیت یخچال فریزر آاگ آلمانی است اما چند سالی است که این برند زیر نظر اتحادیه اروپا در چندین کشور اروپایی و بعضا در کشور چین تولید می گردد. البته در کنار محبوبیت های برند آاگ ، این برند ضعوفی نیز دارد که از جمله آن ها می توان به امکانات کم ، قیمت بالای قطعات ، دسترسی سخت به قطعات (به علت تحریم ها) و… اشاره کرد. اولین نکته ای که در استفاده از یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ باید توجه کرد این است که به قطعات ظاهری و زینتی آسیبی وارد نگردد . زیرا معمولا کمپانی آاگ این گونه قطعات را به سختی و با قیمتی بسیار بالا در اختیار کاربران قرار میدهد. بدین منظور از تمام مشتریان خواهشمندیم تا در حفظ این قطعات کوشا باشند. نکته دوم در استفاده از ساید بای ساید آاگ این است که فیلترهای خارجی دستگاه مرتب و در زمان مشخص شده تعویض گردد. زیرا در صورت عدم تعویض به فیلتر داخلی آسیب رسیده و فیلتر داخلی نیاز به تعویض دارد که فیلتر اورجینال آن قیمت تقریبا بالایی دارد. نکته سوم این که سعی کنید که درب دستگاه را زیاد سنگین نکنید تا از شکستگی لولا جلوگیری کنید . زیرا یکی از ضعف های اصلی یخچال فریزر آاگ و ساید بای ساید آاگ قسمت لولای در می باشد.

نمایندگی تعمیرات آاگ AEG

نکاتی گفته شد تنها بخشی از آموزش های گارانتیران برای استفاده ی بهینه از محصولات آاگ بود . برای اطلاعات بیشتر میتوانید از قسمت های دیگر سایت استفاده نمایید. در صورت بروز عیب و یا خرابی با گارانتیران تماس حاصل نمایید. در ابتدا مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد تا مشکل شما تلفنی حل گردد. اما در صورت عدم رفع عیب کارشناسان ما در اسرع وقت در منزل و یا محل کارشما حاضر خواهند شد. این تکنسین ها همگی کارآزموده، مجرب و دارای  گواهینامه های معتبر شرکت آاگ- الکترولوکس می باشند. گارانتیران به دنبال آرامش متقابل….

تعمیرات تایمر آاگ AEG

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی