تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نماینده رسمی نصب و  تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH با ضمانت رسمی گارانتیران ، نمایندگی بوش

نمایندگی ظرفشویی بوش

به وب سایت رسمی نمایندگی بوش خوش آمدید . این مجموعه به عنوان قوی ترین تیم تعمیراتی کشور ، بیشترین جامعه آماری مشتریان B/S/H ایران را در اختیار دارد. این مجموعه معتبرترین شرکت ثبت شده تعمیرات بوش در ایران بوده که تحت نظارت مستقیم اتحادیه و عضو رسمی سازمان اصناف ایران می باشد.هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر ظرفشویی بوش با گارانتیران ، نمایندگی ظرفشویی بوش تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید .

تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

وظیفه مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی بوش چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که اصولا وظیفه مایع جلا یا همان روغن جلادهنده در ظرفشویی بوش چیست. دو وظیفه اصلی در اختیاز این مایع مصرفی می باشد . وظیفه اصلی آن که از اسم آن نیز مشخص است وظیفه براق کردن ظروف و جلوگیری از مات شدن ظروف می باشد . اگر ظرفشویی جلا را بیش از حد مصرف نماید ، ظروف به صورت سفید براق و لایه لایه شده و اگر کم مصرف شود ظروف مات و تیره می شود . وظیفه دوم مایع جلا ، ورود در مرحله آخر و در هنگام خشک کردن ظروف بوده و با پوشش روی ظروف ، باعث بهبود کیفیت خشک شدن ظرف های ماشین ظرفشویی می شود.

ماشین ظرفشویی بوش ، ظرف ها را خشک نمی کند.

بسیاری از مشتریان در تماس با گارانتیران ، اعلام می دارند که ظرف ها پس از اتمام کاملا خیس می باشد. در ابتدا باید گفت که هیچ ماشین ظرفشویی ظروف پلاستیکی را خشک نمی کند. اما اگر ظروف دیگر نیز خشک نشد ، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه آب را گرم می کند یا نه. در صورتی که اطمینان یافتید که آب داغ نمی شود به احتمال بالا ایراد از سیستم هیت پمپ دستگاه می باشد. در ظرفشویی های جدید بوش ، در هنگام بروز این عیب ، در پایان کار ، ارور E09 در ماشین ظرفشویی بوش BOSCH خواهید دید. اما اگر آب دستگاه داغ می شود اما ظروف خشک نشود باید به سیستم چینش و یا مایع جلادهنده دستگاه توجه کنید.

علامت شیر آب روی ماشین ظرفشویی بوش ظاهر می شود.

لزوما روشن شدن علامت شیر آب مربوط به سیستم آبگیری دستگاه نمی شود. در حالت کلی ، علامت شیر آب نشانگر عیب در دستگاه می باشد و معمولا به همراه یک کدخطا یا ارور می باشد. در صورت مشاهده ارور ، با گارانتیران تماس بگیرید تا عیب دستگاه شما بررسی گردد.

آب داخل ماشین ظرفشویی مانده است.

مطمئنا در صورت بروز این ایراد ، سیستم خروجی دستگاه ایراد دارد. ابتدا فاضلاب دستگاه و مسیر خروجی را بررسی کنید. در صورت عدم رفع عیب احتمالاپمپ ظرفشویی بوش ایراد دارد. ما به شما توصیه می کنیم برای اینکه با این مشکل دچار نشوید فیلتر ظرفشویی را مرتب تمیز کنید. از طرفی هر دو ماه یکبار جرمگیری ماشین ظرفشویی را انجام دهید.

ماشین ظرفشویی بوش ظرف ها را کثیف می شوید .

تعمیرات ظرفشويي بوش

ابتدا از اصلی بودن شوینده ماشین ظرفشویی بوش خود اطمینان پیدا کنید. اگر شوینده هیچ مشکلی ندارد و کیفیت مناسبی دارد به احتمال زیاد دو دلیل وجود دارد. اولا ممکن است ماشین ظرفشویی شما به شدت کثیف شده باشد و جرم گرفته باشد و نیاز به سرویس داشته باشد. باز هم تاکید ما بر استفاده مرتب از جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی بوش BOSCH می باشد. دوما دقت کنید که درجه شستشوی مناسب را انتخاب کرده باشید. برخی از ظروف با درجه های کوتاه تمیز نمی شوند. [توضیحات کامل درباره علت کثیف شستن ظروف در ماشین ظرفشویی]

روی ظروف سفیدک می ماند و ظروف لکه دار است.

این حالت معمولا زمانی رخ می دهد که یا نمک تقلبی استفاده کرده اید و یا مخزن را بیش از حد نمک پر کرده اید. برخی از مصرف کنندگان نمک را با بی دقتی داخل مخزن می ریزند و مقداری خارج مخزن و در کابین می ریزد. این حالت بسیار برای ظرفشویی مضر می باشد و باعث سوراخ شدن دستگاه و کاهش کیفیت شسشتشو می شود.

ماشین ظرفشویی بوش خاموش شد و روشن نمی شود.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش دلایل بسیار مختلفی دارد . در ابتدا مینیاتوری برق ورودی و سپس پریز برق را چک نمایید . در صورتی که دستگاه باز هم روشن نشد دو دلیل اصلی می تواند باعث بروز این ایراد شده باشد . یا برد اصلی آسیب دیده است و یا اینکه دیس پلی یا همان نمایشگر دچار خرابی شده است.

ظرفشویی بوش ارور می دهد.

برای اطلاع دقیق از ارورهای ماشین ظرفشویی بوش بر روی ادامه مطلب کلیک کنید. [ ادامه مطلب ارورهای ظرفشویی بوش ]

ماشین ظرفشویی بوش خاموش نمی شود . علت چیست؟

یکی از سوالات و ایرادات متداول در ماشین ظرفشویی بوش ، این است که دستگاه وسط کار قفل می کند و به صورت مداوم صدای کار کردن می دهد و خاموش نمی شود و برای خاموش نمودن دستگاه نیاز است که ماشین ظرفشویی بوش از برق کشیده شود . در این حالت معمولا پیغام E15 بر روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد . در یک مقاله به صورت مفصل راجع به این عیب صحبت کرده ایم . [ ورود به صفحه ارور E15 و خاموش نشدن ماشین ظرفشویی بوش ]

آلارم نمک ظرفشویی بوش خاموش نمی شود . علت چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که ماشین ظرفشویی بوش چگونه تشخیص می دهد که مخزن دارای نمک می باشد و یا نه . در حالت کلی سنسورهای لیزری داخل مخزن نمک قرار دارد و پس از ریختن نمک ، چون آب مخزن نمک تیره می شود ، لیزر از داخل آب کدر رد نشده و آلارم خاموش می شود . سه دلیل وجود دارد که آلارم خاموش نشود .

۱- از نمک های شفاف که معمولا ایرانی هستند استفاده می کنید که به دلیل براق بودن ، آب تیره نمی شود و سنسور تشخیص دقیق نمی دهد.

۲- نمک به صورت سنگ می باشد که در این صورت بهتر است که با یک قاشق چوبی به صورت دورانی حل گردد تا آب مخزن کاملا مات گردد.

۳- سنسور لیزری مخزن نمک ماشن ظرفشویی بوش دچار آسیب شده است که در این صورت نیاز به اعزام تکنسین می باشد.

علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی بوش چیست؟

دلایل بسیاری زیادی برای صدای زیاد ماشین ظرفشویی وجود دارد از جمله ایرادات پمپ و هیت پمپ . در مواقع معدودی نیز آبفشان های ماشین ظرفشویی تولید صدا می کنند . در هنگام حضور تکنسین ، ابتدا تمام سیستم های گردش آب و درین و موتور سرویس و نظافت می گردد تا عیوب احتمالی حل گردد.

تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در تهران

با اینکه خرابی ماشین ظرفشویی بوش بسیار کم گزارش می شود اما در هنگام بروز عیب در دستگاه ، وجود یک تکنسین مجرب و قطعات ارجینال واجب است . بدین منظور گارانتیران تمامی تکنسین های خود را جهت تعمیر ظرفشویی بوش آموزش داده است و می توان گفت که کارشناسان این مرکز از اساتید بوش در ایران می باشند . کارشناسان این مرکز به حدی در کار خود خبره و متخصص هستند که در بسیاری از موارد قبل از مشاهده دستگاه و تنها با توجه به اظهارات مشتری ، عیب دقیق دستگاه را تشخیص خواهند داد. از سوی دیگر این مرکز تنها مجموعه ای می باشد که روش صحیح و خطا را کنار گذاشته و جهت تعمیرات تخصصی از نقشه انفجاری ماشین ظرفشویی بوش استفاده می کند. هم اکنون شما مشتریان گرامی می توانید جهت سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش با گارانتیران تماس حاصل فرمایید تا کمتر از یک ساعت عیب دستگاه شما حل گردد.

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

۷ روز گارانتی بازگشت

تضمین بهترین قیمت

فیلم های آموزشی دپارتمان تعمیرات ظرفشویی بوش

در این ویدئو به بررسی ارور های ماشین ظرفشویی بوش می پردازیم. توجه داشته باشید که این ویدئو برای اطلاع شما از عیب دستگاه بوده و برای رفع عیب نیاز به حضور یک تکنسین مجرب می باشد.

ما در این ویدئو قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه فیلتر ماشین ظرفشویی بوش را نظافت کنیم . اطلاع داشته باشید که با این کار راندمان کیفیت شستشوی ظروف به شدت بالا می رود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

تمامی کارشناسان این مرکز به صورت کامل تحت نظارت مجموعه فعالیت کرده و به صورت روزانه در شرکت حاضر شده و نسبت به فعالیت های روزانه خود گزارش می دهند . همین امر سبب گردیده است که تمامی فعالیت های این کارشناسان رصد شده و هیچگونه اهمالی صورت نگیرد . از سوی دیگر تمامی تعمیرکاران ماشین ظرفشویی مجموعه ، به صورت ماهانه نسبت به آخرین تغییرات ظرفشویی بوش بروزرسانی می شوند. نکته قابل توجه این است که تمامی تکنسین های ظرفشویی بوش در شرکت پیش از اقدام به تعمیرات ، حداقل بیش از ۱۰۰ بار مدل دستگاه شما را در همایش های تعمیرات گارانتیران مشاهده و ایرادات را به صورت تخصصی تجزیه و تحلیل کرده اند. هم اکنون به منظور تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH

هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیر ظرفشویی بوش BOSCH و مشورت با کارشناسان ، با گارانتیران مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی بوش تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت عیب دستگاه شما حل گردد. لازم به ذکر است که پس از ثبت اطلاعات به صورت تماس مستقیم و یا تکمیل فرم درخواست تعمیرات ، تکنسین در کمتر از ۳۰ دقیقه جهت هماهنگی تعمیرات ظرفشویی بوش با شما تماس خواهد گرفت.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

فهرست
Call Now Button45396 - 021