تعمیر ماشین لباسشویی

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید  خوش آمدید.

هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران به شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

نمایندگی لوازم خانگی گارانتیران
قطعات اورجینال
پشتیبانی قوی
سرعت بالا

تعمیرگاه یخچال فریزر و ساید بای ساید

یخچال یکی از لوازم خانگی پر مصرف است که شامل یک مخزن و یک وسیله سرد کننده است.

این مرکز دارای یک عایق است و سیستم آن به گونه ای است که موجب خروج گرما از داخل به خارج محفظه است.

اولین سرد کننده توسط ابن سینا اختراع شد اما اولین یخچال که به شکل امروزی آن نزدیک بود حدود ۲۵۰ سال پیش ساخته شد. آقای ایوانس آمریکایی مخترع آن بود.

یخچال دارای چند قسمت اصلی است که در صورت عیب و خرابی هر کدام از قطعات فرآیند سرما سازی به مشکل بر میخورد.

کندانسور و ترمواستات و کمپرسور یخچال یکی از آن هاست.

می توان گفت که ساختار تمامی یخچال ها و ساید ها یکی است اما این به این معناست که یک تکنسین که تنها تعمیرات یک نوع یخچال را در رزومه کاری خود دارد می تواند دیگر برند ها را سرویس دهد.

البته این بدان معنا نیست که یک تکنسین نمی تواند یک چند برند مختلف را تعمیر کند.

اما موضوع این است که برای کیفیت بالای خدمات و تعمیرات ، بهتر است تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید هر برند ، به کارشناس متخصص همان برند سپرده شود.

تمامی تکنسین های گارانتیران نسبت به برترین برندهای یخچال آشنایی کامل را دارند و با آمادگی و آشنایی کامل شروع به سرویس یخچال شما می کنند.

تمامی تکنسین های گارانتیران دوره های لازم تعمیرات تخصصی تعمیرات یخچال و گواهینامه های شرکت های معتبر را در اختیار دارند.

گارانتیران قطعات اصلی برندهای مطرح یخچال فریزر و ساید بای ساید به خصوص برندهای آاگ، بوش، جنرال الکتریک و….. را در اختیار دارد.

در صورت نیاز به مشاوره یا اعزام تکنسین با مجموعه گارانتیران تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به شما گردند.

گارانتیران به عنوان دپارتمان تخصصی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید به شما تعهد می دهد که در سرویس یخچال و ساید بای ساید شما از قطعات اصلی با گارانتی بی قید و شرط استفاده می گردد .

تکنسین های ما در پایان کار فاکتور رسمی شرکت را تقدیم شما می کنند. تعویض فیلتر ساید

از اعتماد شما به مجموعه گارانتیران متشکریم.
۸۸۶۷۵۳۴۸-۴۹

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021