نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ AEG

به سایت نمایندگی تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی آاگ AEG خوش آمدید . این مجموعه معتبرترین و قویترین شرکت در زمینه تعمیرات آاگ در ایران بوده و قوی ترین تعمیرکاران مختصص آاگ در ایران را در اختیار دارد . این مرکز تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای گواهینامه های بین المللی می باشد . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ از طریق روش های ذیل اقدام نمایید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ

کارشناسان نمایندگی آاگ پاسخگوی سوالات شما هستند…

یکی از دغدغه های اصلی مشترکان آاگ ، سوالات و ابهاماتی است که در ذهن آن ها باقی مانده است . ما به این دغدغه شما پاسخ مثبت داده ایم و کارشناسان نمایندگی آ-ا-گ به پرسش های شما پاسخ خواهند داد . در زیر به برخی از سوالات متداول در ارتباط با ماشین ظرفشویی آاگ پاسخ می دهیم .

داخل ظرفشویی آاگ آب مانده است و تخلیه نمی شود.

معمولا در اکثر موارد در سری های جدید ماشین ظرفشویی آاگ ، در هنگامی که آب داخل ماشین ظرفشویی می ماند با کد خطای i20 و یا i50 مواجه خواهید شد . علت اصلی این عیب در اکثر موارد مربوط به خرابی و یا گرفتگی پمپ می باشد . تکنسین در این موارد در هنگام حضور در منزل مشترک ، ابتدا سید ، مخزن ، چاهک و مسیر خروج را بررسی می کند و در غیر اینصورت پمپ و یا سیستم گردش آب ظرفشویی ااگ را تعویض می نماید.

ظرفشویی آاگ در هنگام کار کردن صدا می دهد . علت چیست؟

باید ابتدا به این سوال پاسخ دهید که این صدا در چه هنگام شنیده می شود ؟ برای مثال اگر در هنگامی است که آب در حال تخلیه می باشد به احتمال زیاد پمپ دستگاه آسیب دیده است . اگر هنگامی هست که مراحل شستشو انجام می شود به احتمال زیاد موتور دستگاه آسیب دیده است . توصیه ما این است که با دقت توجه کنید که صدا در چه هنگام شنیده می شود و این زمان را به کارشناس اعلام نمایید.

آب وارد ظرفشویی آاگ نمی شود . علت چیست؟

ابتدا بررسی کنید که آیا به صورت کلی دستگاه شروع به کار می کند و استارت می خورد . اگر روشن می شود اما استارت نمی خورد پس عیب به هیچ وجه مربوط به المان های ورودی آب ماشین ظرفشویی آاگ نمی باشد. اما اگر استارت می خورد و آب وارد دستگاه نمی شود المان های ورودی از جمله آکو استاپ آسیب دیده است . معمولا این ایراد با ارور i10 در ظرفشویی ااگ همراه است .

ظروف کثیف شسته می شود . علت چیست؟

کثیف شسته شدن توسط ماشین ظرفشویی دلایل متعددی می تواند داشته باشد . از جمله این موارد می توان به مواد شوینده نامرغوب ، عدم جرمگیری ماشین ظرفشویی ، عدم پاشش صحیح آب روی ظروف ، ضعیف شدن موتور دستگاه ، عدم گرمایش مناسب آب و گرفتگی مخازن اشاره کرد .

معنای ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ چیست؟

در سری های قدیمی ماشین ظرفشویی ااگ ارور ها باید حرف c آغاز شده و در ادامه یک عدد نمایش داده می شود . اما در سری های جدید عدد ارور در کنار یک خط فاصله وارونه به نمایش در می آید . در یک مقاله تخصصی ، ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ را توضیح داده ایم [ کد خطاهای ماشین ظرفشویی آاگ ]

ظرفشویی آاگ چند وقت یکبار نیاز به جرمگیری دارد ؟

بسته به میزان استفاده ، ماشین ظرفشویی باید هر یکماه تا سه ماه یکبار ، با جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی آاگ جرمگیری شود . برای این کار نیاز به تکنسین نمی باشد و خود مشترک می تواند این کار را انجام دهد.

آیا ظرفشویی آاگ کیفیت خوبی دارد ؟ برای خرید گزینه مناسبی می باشد؟

آاگ AEG یکی از برندهای تولید کننده لوازم خانگی در آلمان می باشد که سابقه ی بالایی دارد . کیفیت این برند آلمانی از قدیم زبانزد عام و خاص بوده است به گونه ای که برخی از لوازم خانگی آاگ پس از گذشت بیش از نیم قرن ، باز هم در منازل خودنمایی میکند. یکی از برترین تولیدات شرکت آاگ ظرفشویی می باشد. با توجه به نظرسنجی های صورت گرفته بیش از ۶۰ درصد مشتریان آاگ ، از ماشین ظرفشویی تولید این کمپانی رضایت نسبی دارند. البته این آمار یک معیار میانگین است .برای مثال ۹۰ درصد مشتریان آاگ از ظرفشویی مدل ۸۰۸۰۰ راضی بوده اند که نشان دهنده کیفیت بالای این مدل است.اینکه آاگ یکی از برترین برندهای جهان می باشد غیر قابل انکار است. اما هر برندی ، حتی برترین برند نیز می تواند تولیداتش دارای عیب و ایراد باشد.عیب و ایراد جزیی از سیستم صنعت است اما با این وجود ظرفشویی ااگ را یک خرید مناسب می دانیم.

 

تعمیر ظرفشویی آاگ

چرا تعمیرات ظرفشویی آاگ را به نمایندگی آاگ بسپاریم؟

اعتبار بالای نمایندگی

تضمین حداقل هزینه

پشتیبانی همه جانبه

اعزام فوری کارشناس

تعمیرات ظرفشویی آاگ به گارانتیران بسپارید…

گارانتیران به عنوان دپارتمان تخصصی تعمیرات لوازم خانگی آاگ AEG افتخار دارد که اعلام کند هم اکنون قوی ترین و مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ AEG در مجموعه ی گارانتیران فعال هستند. تمامی این کارشناسان در حرفه خود مجرب کارآزموده و متخصص هستند. تمامی تکنسین های گارانتیران مدارک تخصصی تعمیرات را در اختیار دارند که نشان از تخصص بالای آن ها می باشد. به علت وجود برخی تحریم ها متاسفانه ورود قطعات چینی به داخل ایران زیاد شده است که این قطعات برای لوازم خانگی آاگ نیز وجود دارد. گارانتیران تضمین می دهد که تمامی قطعات به کار گرفته شده در تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ ارجینال و شامل گارانتی بی قید و شرط می باشد.

اگر ماشین ظرفشویی آاگ شما آب را تخلیه نمیکند و ظروف را خشک نکرده است. اگر ماشین ظرفشویی شما ظروف را تمیز نمیشوید و لک دار است و بوی بدی میدهد . اگر ماشین ظرفشویی آاگ شما روشن نمیشود. اگر برنامه های ماشین ظرفشویی آاگ شما درست کار نمیکند و برنامه های آن بهم ریخته است و اگر ماشین ظرفشویی آاگ نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد هم اکنون جهت سفارش تعمیر ظرفشویی آاگ تماس بگیرید.

فهرست
Call Now Button45396 - 021