جرم گیری ماشین لباسشویی آاگ

جرم گیری لباسشویی AEG

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی مجاز تعمیرات جرمگیری ماشین لباسشویی آاگ خوش آمدید. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران به شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

 

راه های ارتباط با ما :

جرم گیری لباسشویی آاگ

آموزش جرمگیری ماشین لباسشویی آاگ

از کیفیت شستشوی لباسشویی آاگ راضی نیستی؟ به مرور زمان کیفیت شستشو لباسشوییت کم شده؟ روی لباسهای تیره لک سفید میمونه؟ لاستیک دور درب لباسشوییتون کثیف و سیاه شده؟علت استفاده نکردن از جرمگیره… در حالت طبیعی ماشین لباسشویی آاگ باید هر ۲ ماه یکبار با پودر مخصوص جرمگیر شستشو شود . تا همچین ایرادایی توی لباسشویی آاگ بوجود نیاد. البته این ایراد و راه حلش فقط مخصوص ماشین لباسشویی آاگ نیست. در همه لباسشویی ها باید رعایت بشه. که تو قسمت های دیگه سایت می تونید آموزش اونها رو هم بدونید. از گذشته می گفتن برای تمیز کردن داخل لباسشویی از سرکه سفید استفاده کنید تا دستگاه تمیز بشه.

جرمگیری ماشین لباسشویی آاگ

سرکه سفید در حالت کلی خوبه و برای دستگاه های المنت معمولی و فاقد سنسور بد نیست . اما به دستگاه های مدل جدید (از سری ۶ به بعد) به سیستم دستگاه آسیب میرسونه.به همین منظور آاگ برای سری جدید محصولات خودش جرمگیر مخصوص تولید کننده که در بسته های ۵ تایی و ۱۰ تایی هستش .این جرمگیرها کار جرمگیری ، شوینده سنسور و بوگیری و ضدعقونی کردن رو انجام میده.

اعتبار بالای مجموعه

سرعت بالای خدمات

تضمین پایین ترین قیمت

پشتیبانی همه جانبه

گارانتیران ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

آموزش جرمگیری ماشین لباسشویی آاگ

حالا سوال اینجاست. که از این جرمگیر چطوری استفاده کنیم؟

تو مدل های قدیمی آاگ که سیستم تایمر داره روی عدد ۱ گذاشته و دمای آب رو روی ۶۰ درجه تنظیم می کنیم.منظور از مدل های قدیمی چه مدل های لباسشویی آاگ هستش؟لباسشویی بلا اس ال آاگ | لباسشویی سری F آاگ | لباسشویی سری ۵ آاگ مثل ۵۰۸ و ۸۳۸ و ۵۲۰ آاگ | . و لباسشویی سری ۶ قدیم و جدید آاگ مثل ۶۱۰ و ۶۱۵ و ۶۲۳۱۰ و۶۲۵۱۰ آاگ. البته در بعضی از مدل های بالا به جای عدد ۱ گزینه MAIN WASH وجود داره که باید روی اون گذاشت. برای جرمگیری در مدل های جدید آاگ باید از درجه COTTON استفاده کرد. این درجه در سمت راست ولوم و اولین درجه است.این درجه محل ساعت ۱ ساعت است.دمای آب در این درجه به خودی خود روی دمای آب ۶۰ درجه تنظیم شده است.

به منظور دریافت جرمگیر آاگ با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی آاگ

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی